Meist

Pärnu lahe läänekaldal, suvepealinnast  Pärnust  16 km kaugusel (kesklinnast vaid 20 km ), 300 m merest ja ainult 5-6 km populaarsetest Valgeranna liivarandadest asub  RATSA- JA PUHKEKESKUS  –  SASSI TALU HORSEFARM .

Talu rajamist alustati 1996 aastal. Pakutakse majutust kuni ca 30 külalisele, toitlustust ja mitmeid vabaaja veetmise võimalusi. Tallides on kohti 43 hobusele. Talukülalistele ja ratsakoolis pakuvad sõidurõõmu  ca 25  sõiduhobust nii väikestele kui  ka suurtele  ratsanikele.  

 

 

RATSUTAMINE: Sassi Talu hobused on õnnelikud. Nad saavad nautida elu maal ja rohkesti hullata teiste hobustega aastaringselt vabalt õues värskes õhus. Suvel naudivad hobused head elu suurtes mereäärsetes karjakoplites- hobuste  paradiisis. Hobuseid koheldakse suurima hoole ja armastusega, mistõttu on nad väga sõbralikud ja usaldavad.

Abivalmis ja asjalik personal, hea sportliku koolitusega hobused, treeningväljakud, maneez ja looduskaunid ratsutamisrajad annavad talule ideaalsed võimalused pakkumaks toredaid ratsasõiduelamusi erineva tasemega ratsanikele.

Aastaringselt toimuvad ratsutamistunnid eesti ja inglise keeles.  Aegajalt liituvad suvehooajal  ratsainstruktorid Rootsist ja Soomest.

Talus on ka oma ratsaspordiklubi ja väike ratsakool. Käiakse võistlemas ja korraldatakse võistluseid ka kohapeal.  

 

HOBUSTE ARETUS JA MÜÜK: Talus sünnivad vahel  ka päris omad varsad, kes pakuvad palju rõõmu nii pererahvale kui külalistele. Varsad kasvavad kodus suureks, õpetatakse välja ja seejärel pakuvad sõidurõõmu külalistele

Sassi Talust on vahel ka endale oma hobune osta.  Kuna talu  põhitöö ei ole "ost- müük - vahetus" ja hobune tallis on olnud eelkõige  sõbraks ja pereliikmeks, siis tehakse parim, et hobune oleks õnnelik ja leiaks just selle õige peremehe. 

 

VABA AEG: Talus on mitmeid võimalusi:  Võid laenata jalgratast ja tutvuda meie ühe Eesti vanima kalurikülaga.

Valgeranna liivarannad, golfiväljak ja  seikluspark, Potsepa kaunid metsad ja tehisjärv ning mitmed teised kenad turismitalud asuvad talust ainult mõne kilomeetri kaugusel.

Piirkond on huvipakkuv ka linnuvaatlejaile ja selleks on talul endal mere kaldale ehitatud vaatlustorn.

Suvel on mõnus päikest võtta ja laiselda talus basseini ääres, raamatut lugeda või massaažist rõõmu tunda. Lapsed saavad hullata sõbralike koduloomade seltsis ja mängida õuemänge. Suvepealinngi oma rohkete suveüritustega on vaid 20 minuti autosõidu kaugusel. Õhtuti on mõnus aega veeta lõkke ääres, toredaid lugusid vesta ja grillida, nautida saunamõnusid ning vedeleda kümblustünnis kasvõi hommikuni!

Talvelgi on talul mitmeid tegemisi külalisele pakkuda:  talvist lõket ja kuuma glöggi. Seltskondadel on suurepärane võimalus  korraldada  siin üritusi „Jõulud tallis“, “Vastlapäev“, "Sõbrapäev„ jms.

Külalistele on avatud  klubihoone " B.A.R -Before and After Riding" kus saab ka mängida lauamänge, vaadata videofilme, nautida kaminalõket. Talveperioodil on ruume võimalik rentida ürituste (sünnipäevad, seminarid jms) korraldamiseks. Laste sünnipäevade korraldamine Sassi Talus on kindlast tore ettevõtmine! 

MAJUTUS: On võimalik rentida kämpingmajakesi, külalistemajakesi  või siis mugavaid aastaringselt toimivaid kahekohalisi tube suures „paviljon“ hoones.

 

TOITLUSTAMINE: Talus on ka oma köök, mis töötab peamiselt suvehooajal , aga ettetelllimisel  pakub maitsvaid ja koduseid roogi ka talvehooajal. 

 

Sassi Tallu on teretulnud on nii lapsed kui ka täiskasvanud, nii algajad kui ka kogenud ratsanikud ja ka kõik need, kes naudivad puhkust maal ning tunnevad hobustest vaid silmarõõmu.

Sassi Talu on ka tore sihtpunkt klassiekskursioonidele, turismigruppidele ja firmadele organiseerimaks üritusi nii suvel kui talvel.

Hea asukoht, professionaalne personal, hea koolitusega sõiduhobused, maitsev toit ja mugav majutus annavad Sulle võimaluse veeta puhkus, millest unistanud oled!

Tere tulemast! Info (+  372) 56467301, Broneerimine https://www.sassitalu.com/contact või  hedro.balti@neti.ee