Vaba aeg ja vaatamisväärsused

 

Vaba aeg

Vaba aja veetmiseks on külalistele kasutamiseks aiamajake – lehtla, lõkkeplats ja  muruväljakud 

Õhtused lõkke ääres grillides vestlemised ja laulud-tantsud – see on paljude linnainimeste unistus. Ja unistused täituvadki Sassis.

Külalistele kasutamiseks on 4x8 meetrine välibassein, kümblustünn, väike saunake, õuetelk, linnuvaatlustorn mere ääres, kanuud ning jalgrattad.

Ratsutamisest kangeks jäänud lihastele pakub leevendust massaaž – suurte kogemuste ja tööpraktikaga hea väljaõppega massöör kutsutakse külaliste erisoovil.

Õues on võimalik mängida ka mitmeid õuemänge palliga ja ilma, hellitada ja imetleda meie väike-zoo armsaid koduloomi – kitsed, jänesed, kodulinnud -, kaasa lüüa talutoimetustes jne

Ruumis sees on võimalik mängida lauamänge, vaadata videofilme nii enda kui teiste ratsutamisest – lugeda ja mõtiskleda, maalida ja kenade inimestega vestelda mõistagi ka.

Aeg-ajalt korraldame õhtuid elava muusika, peojuhtide ja tantsujuhtide saatel.

 

Vaatamisväärsused

Sassi talust on lihtne teha väljasõite tutvumaks elu- oluga maal. Suvepealinn Pärnugi asub talust vaid 20 minutilise autosõidu kaugusel!

Pikema puhkuse veetjaile korraldame ka ise väljasõite-bussireise, et tutvustada külalistele ümbruskonda.

Meie lähinaabruses on Eesti suvepealinn Pärnu oma rohkete suveürituste ja fantastilise liivarannaga ning suurepäraste SPA-dega, mis kõik asuvad Sassi talust vaid 20minutilise autosõidu kaugusel.  

Lähimad supelrannad, romantiline Valgerand ja Pärnu klassikaline rand asuvad talust väheste kilomeetrite kaugusel. Väga populaarne ujumipaik on ka Potsepa tehisjärv, mis asub talust 7 km kaugusel.

Pärnumaal on imeline loodus, rannamaastik, jõekäärud, sood ja rabad, laiud ja luiteahelikud, müstiline metsa- ja rabamaastik, loopealsed ja puisniidud, rikkalik taime-, looma- ja linnuriik. See kõik on vormitud seiklusradadeks (Valgerannas), taluloomaaedadeks ja käsitöömeistrite kodadeks (Soomral), on hooldatud looduskaitsealadena (Lindi raba) ning seda kõike on loodushuvilisele pakkuda väga väikeste vahemaade taga Pärnumaal!

Talule lähedal asuvad mitmed huvitavad turismiettevõtted nagu Valgeranna golfiväljak, Valgeranna seikluspark,  Pootsi vaibakoda, Tõstamaa mõisahoone, Tõhela ja Ermistu järved, linnuvaatlusalad ning kaluri- ja rannakülad.

Sassi Talul on ka usaldusväärsed koostööpartnerid merel ürituste korraldamiseks – olgu see siis laevasõit või piknik merel. Meil on võimalused kanuu- ja paadimatkade vahendamiseks-korraldamiseks Soomaa jõgedel ning lähikonna järvedel.