AUDRURANNA RATSASPORDIKLUBI

Sassi Talul on ka oma väike klubi –

AUDRURANNA RATSASPORDIKLUBI sündis 2010 aastal. Esialgu oli see   vaid   oma tallikeskne, ent nüüdseks on  klubiga liitunud  ka ratsaspordihuvilisi  ka mujalt tallidest.  

Oma klubi asutamist ajendas asjaolu, et Sassi Talus oli suuresti kasvanud  ratsutajate ja Sassi Talu poolne huvi sportlike ühisürituste korraldamise vastu.

End appi pakkusid päris mitmed head inimesed, kes tahtsid meie tegemisi igati toetada ja olid siiralt huvitatud oma jõudu ja energiat kulutama eesmärgi nimel, et aidata kaasa ürituste heaks kordaminekuks. Meie ratsutajad ja paljud nende  pereliikmed olid üritustel ise väga abivalmid, aktiivsed ja tublid. Oma toetava käe  on ulatanud ka Audru Vald.

Sealt eelkõige tekkiski mõte luua ametlik ja päris oma ratsapordiklubi, koondada   asjahuvilisi ja arendada klubitegevust isegi paremini, jõulisemalt ja kindlamatel eesmärkidel.

Tänaseks on Sassi Talu tegevus tunnustatud Eesti Ratsaspordi Liidu komisjoni poolt kahe tärniga ja ratsaklubi on registreeritud Eesti Ratsaspordi Liidus.

Meie liikmed on tõeliselt vahvad, rõõmsad ja hakkajad.

Meie esimeseks  eesmärgiks on  tähtis olla hobusele hea peremees, seltsiline ja kõige kõige suurem sõber ja sinnajuurde loomulikult sportida ja võistelda meile kohasel tasemel võimalikult hästi.

Klubi kutsub oma ridadesse kõiki Sassi Talus treeningutes osalejaid, nende  poolehoidjaid, pereliikmeid ja kõiki, kes sooviksid kaasa aidata ja õlga alla panna  ratsaklubi tegevusele Sassi Talus!  

 

Mida head pakub klubi oma liikmetele:  

  • Neil, kes osalevad võistlustel kodutallist väljas, avaneb võimalus esindada  kodutalli klubi, mille tööst nad ka ise osa võtta saavad ja esindavad sealjuures  ka  meie  koduvalda.  
  •  Võistlusspordi huvilistele  korraldab klubi  treeninguid ka külalistreeneritega . Regulaarne koostöö on tuntud treeneri  Krista Raidmetsaga, kes  teostab nii koolisõidu kui takistussõidu treeninguid. 
  • Neil, kes osalevad vaid Sassi Talu treeningutel ega osale veel võistlustel  kodutallist väljaspool, avaneb klubiliikmena võimalus kaasa lüüa klubitegevuses, osaleda ratsaklubi poolt korraldatud üritustel.
  • Audruranna RSK korraldatavatel võistlustel on oma klubi liikmetele odavam stardimaks  ja soodustused  klubi poolt korraldatavatele  üritustele.Lisaks pakub Sassi Talu Audruranna  RSK  liikmetele aeg ajalt soodustusi ka  mitmetele muudele talu poolt pakutavatele teenustele.
  • Olles   Audruranna RSK   ja samas  ka Sassi Talu klient, on  soodsam hind   ka  Sassi Talus  korraldatavatel  laagritel  ja  muudel  üritustel. 
  • Neil, kes küll ise treeninguis ei osale, on võimalus olla toeks ratsaspordi arendamisel ja osaleda klubitegevuses.
  • Ratsaklubi pakub, koos palju asju ise ära tehes, võimalusi tallielu veelgi  rikastada ja huvitavamaks muuta.  

Kes  saab  liituda : 

Kuna  klubi  ei ole huvitud vaid liikmemaksude laekumisest  ja on väga kokkuhoidev , siis klubiga  liituda saab ainult " vanade " liikmete  soovitusel.

Kuidas liituda :

1.  Kõigepealt tuleb täita ankeet   saata see  allkirjatatuna  lihtkirja või  maili teel  klubile. Taotlus vaadatakse läbi  seitsme päeva jooksul. 

2.Taotluse heakskiidu  korral  saadetakse   selle kohta vastav  teade.

3 . Pärast taotluse heakskiitu tuleks  tasuda  ühekordne liitumistasu  ning aasta   liikmemaks - ja ongi meie klubipere ühe liikme võrra suurem! 

Tähtis teada: 

Kui liitumisega seotud toimingud  on teostamata, siis  isik kustutatakse  ERL andmebaasis  Audruranna RSK  nimekirjast. 

Neil , kes  kuuluvad hetkel mõnda teise klubisse  ja  tahaksid  tulla üle meie klubisse, tuleks eelnevalt  tutvuda   infoga  klubi vahetamise  kohta   ERL kodulehel  www.ratsaliit.ee

 Audruranna RSK email : audruranna@yahoo.com 

Kiireloomuliste teadete edastamiseks  palume saata  mail:  riding@sassitalu.com